fbpx

Tüp Bebekte Tekrarlanan Başarısızlıklar

Asla Umudunu Kaybetme...

Tüp Bebekte Tekrarlanan Başarısızlıklar


Tüp bebek uygulamasında kaliteli embriyo transferi yapılmasına rağmen 3 veya daha fazla gebelik olmama durumu tekrarlanan başarısızlık olarak nitelendirilir.

Tüp bebekte başarısızlığa neden olabilecek nedenler arasında genelde rahim içerisindeki bozukluklar, kürtaj, ameliyat sonrası oluşan yapışıklıklar, miyomlar, polipler, çeşitli bazı hastalıklar yer alır. Bunlar rahim içerisinde embriyonun tutunmasına engel olabilir. Bunlar haricinde tüpteki tıkanıklıklar, iltihap karın içi yapışıklıklar ve çikolata kistleri de tüp bebekte başarısızlığa sebep olabilir.

Böyle bir durumda erkek ve kadının kromozomal değerlendirilmesi yapılmalıdır. Bu şekilde problemin ne olduğuna dair araştırılma yapılmalı ve tüp bebekte başarısızlığa neden olan durum çözüldükten sonra embriyo sayısını artırmaya yönelik yönteme başvurulmalıdır.

0+
Yıllık Tecrübe
0+
Sağlıklı Bebek
0+
İnfertilite Tecrübesi

Ön Görüşme ve Danışmanlık

Umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin! İnfertilite, kısırlık, tüp bebek konularında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, İzmir'de tüp bebek tedavisine başlamak için tüp bebek fiyatlarını ve ücretlerini öğrenmek için ön görüşme randevusuna gelebilirsiniz.
RANDEVU PLANLA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram