fbpx

Mikroçip Tüp Bebek

adım adım mutluluğa.

Mikroçip Tüp Bebek Nedir?

Tüp bebek ve aşılama tedavisinde infertilite sorunu yaşayan çiftlere uygulanan, sperm seçmede yardımcı olan tedavi yöntemine mikroçip tüp bebek denir.
Sperm sayısı az, hareketli değil veya morfolojik açıdan bozuksa yumurtayı doğal yoldan dölleyemez. Bu durumda çip bebek yöntemi gibi tedaviler tercih edilir. Mikroçip tüp bebek tedavisinde amaç yumurtayı dölleyebilecek spermlerin kalitesiz olanlardan ayrıştırılmasıdır.

Mikroçip Tüp Bebek Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Sperm çipleri mikro kanalcıklardan oluşur. Bu mikro kanallar sağlıklı ve kaliteli spermlerin seçiminde yardımcı olur. Tıpkı bir süzgeç gibi sağlıklı olmayan DNA’sı ufak da olsa hasarlı olan sperm bir bölümde, kaliteli ve hasar görmemiş olan spermlerde bir bölümde toplanır.
Mikroenjeksiyon yöntemiyle ayırt edilmiş olan sağlıklı ve kaliteli spermler yumurta hücresi ile döllendirilir. Böylece oluşan sağlıklı embriyolar ile gebelik şansı artar.

Mikroçip Tüp Bebek Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

Başarı oranını yükselten mikroçip tüp bebek tedavisinde kaliteli ve sağlıklı sperm seçimi sonrası kaliteli embriyolar oluşur. Böylece sağlıklı bir bebek dünyaya getirilmesi sağlanır. Tüp bebek tedavisinde deneme sayısını azaltarak maddi ve manevi kazanç sağlar.
0+
Yıllık Tecrübe
0+
Sağlıklı Bebek
0+
İnfertilite Tecrübesi

Ön Görüşme ve Danışmanlık

Umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin! İnfertilite, kısırlık, tüp bebek konularında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, İzmir'de tüp bebek tedavisine başlamak için tüp bebek fiyatlarını ve ücretlerini öğrenmek için ön görüşme randevusuna gelebilirsiniz.
RANDEVU PLANLA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram